Новини
6 грудня відзначають День Збройних Сил України.
5 грудня о 9 год.00хв. за сприяння громадської організації «Українська Волонтерська Служба» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в
Україні, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». було проведено "Національний урок волонтерства".У програмі заходу були розкриті питання про основи волонтерства, основні події в розвитку українського волонтерства.
Дітям нашої гімназії було цікаво поновити свої знання про волонтерство, а наймолодшим учасникам зрозуміти значення слова"волонтер".
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
4 грудня у Дідковецькій гімназії було проведено захід для учнів 7-9 класів.
Сьогодні до нас завітали батьки та жителі сіл Дідківці та Норилів на благодійний концерт-ярмарок для допомоги ЗСУ.
Учні 1-9 класів співали, жартували, декламували вірші, розігрували сценки із життя. А по закінченні концерту всі присутні завітали на ярмарок-розпродаж продукції, виготовленої власноруч дітьми, трудовим колективом та майстерними руками батьків.
Завдячуючи батькам, вчителям та дітям, гості купували торти, тістечка, смачнющі вафельки та інші кондитерські вироби, салати, піцу, бутерброди.
Йшли торги, а кошти наповнювали нашу банку...
І в результаті - 10 тисяч 510 гривень!!!
Уся зібрана сума буде передана на потреби нашим воїнам-землякам.
Допомагати нашим воїнам — це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто щоденно наближає нашу перемогу та бореться за наше мирне сьогодення і щасливе майбутнє у рідній країні.
7 жовтня у стінах нашого закладу відбувся осінній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Для продажу приготували різноманітні смаколики, випічку. Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом в приготуванні страв, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається Дідковецька гімназія. У школі проведено ряд заходів: акція «Голуб миру», акція «Квітка миру», урок-вікторина"Вікторина «Мир - мова щастя».
Світло знань, запалене серцями.
Саме під таким девізом розпочався 2024/25 навчальний рік у нашому закладі.
Дідковецька гімназія вкотре гостинно відчинила для своїх учнів двері в Країну Знань і запросив у просторі та затишні класні кімнати, аби дітвора та юнацтво набиралися мудрості, вчилися долати труднощі і упевнено крокувати до своєї мети, наповнювали свої серця любов'ю, добротою і співчуттям.
Бажаємо усім, щоб навчання було без тривог, а попереду - МИР та ПЕРЕМОГА!
Кожного року, у третій четвер травня, відзначають це свято. У цей день українці в різних країнах світу вдягають вишиту сорочку аби популяризувати носіння традиційного українського одягу як повсякденного вбрання.
У середу 8 травня 2024 року Україна разом з Європою відзначає День пам'яті та примирення, присвячений вшануванню пам'яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками.
Учні та працівники Дідковецької гімназії,прикріпивши на груди пам'ятний знак примирення - червоний мак-знак пам'яті та примирення урочистою ходою попрямували до сільського меморіалу - пам'ятника загиблим воїнам - односельчанам.Прикрашені квітами ялинкові гірлянди лягли до підніжжя пам'ятника,а букети квітів були встановлені до підніжжя воїна-захисника.Пам'ять про загиблих вічна!
26 лютого 2024 року у стінах Дідковецької гімназії вшановували пам'ять Дворака Владислава Івановича, - молодого, вродливого, енергійного, веселого та привітного хлопця, який став Героєм навічно.
Повернувся до рідної школи не як випускник, бо на парті його лежали живі троянди, горіла лампадка. А Влад дивився на усіх своїми щирими, веселими очима ... із дитячих світлин... Звучав гімн України, завмирало, здається, все у хвилині мовчання.Слова дітей обпікали болем серця присутніх, жалісна пісня лилася болючим щемом і здавалося, що то сон - тривалістю у рік.
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.
21 лютого у Дідковецькій гімназії вчителькою української мови Мартинюк С.П. було проведено виховний захід "Мова солов'їна".Учні переглянули презентаціїю ,відео про мову та продекламували вірші рідною мовою .
Любімо, шануймо, плекаймо рідне слово, рідну мову.
21 лютого у Ямпільському ліцеї відбулися спортивні змагання "Пліч-о-пліч". У спортивних змаганнях брали участь вісім команд 3-4 класів Ямпільської селищної ради. Команда нашої гімназії зайняла І місце. Юні спортсмени продемонстрували гарну командну гру, неабияку наполегливість та вміння бути пліч-о-пліч.
Вітаємо переможців та всіх учасників змагань,бажаємо успіхів!
Герої повинні жити в наших серцях!
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
У Дідковецькій гімназії ї відбувся захід приурочений вшануванню героїв Небесної Сотні. З метою виховання поваги до Батьківщини, патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі 19 лютого на шкільній лінійці директор гімназії Г.М.Маленчук нагадала про події 2013-2014 років на Майдані адже саме тоді кардинально змінився напрямок розвитку держави та суспільства. Ті події згуртували свідомих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Під час проведення урочистої лінійки, учні у віршованій формі розповіли про події тих днів , згадали Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять хвилиною мовчання.
У класах пройшли виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» , «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні»
Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист.
Дякуємо за наше життя і майбутнє, яке ви невпинно виборюєте у ЗСУ. Ми віримо у вас, завжди підтримаємо і бажаємо здоров’я та сил! Ви найкращі!
Щороку наприкінці листопада в Україні відзначають траурну дату - День пам'яті жертв Голодомору. Традиційно цього дня організовують загальнонаціональну хвилину мовчання, якою вшановують пам'ять усіх померлих.У Дідковецькій гімназії напередодні Дня пам'яті жертв голодомору було проводено акцію "Запали свічку пам'яті".
16 листопада у Дідковецькій гімназії , спільно з працівниками Білогірського ІРЦ, було проведено День толерантності.
Учні Дідковецькоїї гімназії долучилися до участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч».
27 жовтня у Дідковецькій школі було проведено свято урожаю у поєднанні з благодійним ярмарком на підтримку ЗСУ. Участь у ярмарку брали учні, батьки, вчителі, жителі села. Учні разом із батьками приготували, напекли смачної домашньої випічки, солодощів та напоїв.Різноманітні солодкі смаколики з задоволенням купували усі відвідувачі.
В наш час дуже важливо підтримувати наших хоробрих воїнів, які захищають нашу державу від російських окупантів, адже завдяки їм ми маємо мирне небо над головою. Дієвими заходами підтримки ЗСУ є благодійні ярмарки, виручені кошти з яких передають на потреби Збройних Сил України.
Учителі і учні долучилися до Всеукраїнського уроку єдності для 5-9 класів, який був присвячений протидії дезінформації та маніпуляціям.
Урок транслювався 6 жовтня з 12:00 до 12:30 на телеканалі “Суспільне. Культура” та Youtube-каналі “Перший”.
Під час уроку присутні в класі дізналися:
-як протидіяти соціальним стереотипам;
-хто такі боти та тролі;
-як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції.
Наприкінці онлайн-заходу дітям було запропоновано пройти тест-гру, яка складалася з 7 запитань (для цього потрібно було відсканувати QR-код на екрані та перейти за посиланням).
За підсумками уроку педагоги провели з учнями та ученицями обговорення на тему протидії дезінформації та маніпуляціям.
Як зазначають організатори, ініціатива мала на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення в дорослих і дітей.